הרשמה לפורום VFS

הפורום הוא כלי התקשורת העיקרי של בית הספר. בפורום מפורסמות הודעות בנוגע לקורסים השונים, לקהילה, לאירועים ולכל מה שקשור בתעופה. נושא הקורסים והשיעורים יהיה בפורום "הדרכות ושיעורים \ Guides and Lessons".

  1. נכנסים לפורום VFS
  2. לוחצים בצד שמאל למעלה על "הרשמה" וממלאים את הפרטים ע"פ ההוראות.
  3. כדי למנוע ספאם ודואר זבל, משתמשים חדשים נדרשים לעבור אישור על ידי אחד ממנהלי הפורום. בתוך מספר שעות תקבלו הודעת דוא"ל שתודיע לכם כי המשתמש שלכם אושר. אם עדיין לא קיבלתם, צרו קשר עם אחד מאנשי הצוות דרך שרת הצ'אט הקולי של VFS – TeamSpeak 3 שעליו מפורט בעמוד הבא.

תוכנת התקשורת והדיבור – Discord

במהלך השיעורים אנו נשתמש בתוכנת הדיבור Discord שניתנת להורדה מהאינטרנט (מדובר בתוכנה ללא עלות כמובן). שימו לב שיש לפתוח משתמש איתו תתחברו לפלטפורמה.

קישור להורדת התוכנה: לחץ כאן

הרשמה לקורסים

קורס טייס פרטי, הקורס הבסיסי ביותר, מודרך בקבוצות (מחזורים), כמו כל הקורסים. כל מחזור מונה עד 40 חניכים בקורס זה. באופן שגרתי, הקורסים מועברים אחד אחר השני, כלומר: מיד לאחר סיום המחזור הנוכחי, תוכרז פתיחת המחזור הבא, והקורס עצמו יחל כעבור שבועיים, על מנת לאפשר הכנה מתאימה של החניכים לקורס.

נרשמתי, ומה עכשיו?

  • התחברות ל-Discord – הוסבר קודם לכן במדריך זה. לאחר כניסתכם לשרת הדיסקורד, דברו עם אנשי צוות התמיכה: השם שלהם מסומן בטורקיז. הם יכווינו אתכם הלאה.

  • במידה ויש לכם את הידע הטכני הדרוש, ואתם מעוניינים להתכונן לקורס בעצמכם, עליכם להתקין את המטוס ססנה 172P, שעליו תטוסו בקורס. כמו כן, עליכם להתקין סינרים (קבצים המוסיפים אזורים ושדות תעופה לסימולטור). אנו ממליצים לכם להיעזר באיש צוות תמיכה, על מנת להתקין את המטוס והסינרים בצורה הטובה ביותר.

  • במידה והינכם מוכנים כבר לקורס – עקבו אחר הפורום שלנו, ואחר תיבת הדוא"ל שלכם עבור הודעה שמבשרת על תחילת הקורס. המפגש הראשון נקרא "שיחת היכרות" בה יציג מנהל בית הספר את הצוות ואת הקורס – זהו מפגש חשוב ביותר. בנוסף, תכירו את חבריכם לקורס, ותינתן הזדמנות לכל אחד להציג את עצמו במשפט או שניים. בנוסף יוצג בפניכם מהלך הקורס ויוסבר מה נדרש מכם כחניכים.