מי אנחנו?

בית הספר לטיסה וירטואלית VFS (ראשי תיבות של Virtual Flight School) הוקם בשנת 2004 על-ידי אלירן כהן, במטרה ללמד טיסה בסימולטורים ביתיים ללא כל עלות ברשת האינטרנט.

השאיפה שלנו הוא לתרום ידע מקצועי והנאה לכל חובבי התעופה שרוצים להצטרף לתחביב – טיסה מקצועית בסימולטורים.

אנו רוצים לעשות לנכנסים לתחביב "חיים קלים", כדי שיוכלו להתמקד רק בדברים החשובים ולדאוג לכניסה קלה וחלקה לקהילת בית הספר ולקהילת התעופה הוירטואלית בישראל.

אנו ב-VFS דוגלים בכמה ערכים שהפכו אותנו לאבן שואבת לכל חובבי התעופה בארץ, ומעמידים אותנו בראש החץ של הקהילות המרכזות את חובבי התעופה למניהם:

  1. מקצועיות, רצינות ושאיפה למצוינות – אנו שואפים לדמות את העולם האמיתי ככל שניתן, על-ידי כתיבת תכנים מקצועיים והדרכה על-ידי טייסים ואנשים שהוכשרו להדרכה באופן מאורגן ומקצועי.
  2. הרגשה של בית – לא סתם תשמעו אצלנו את המושג "משפחת VFS" עולה לא מעט. כולם חברים של כולם, ללא פערי גילאים, וגם מחוץ לעולם הוירטואלי.
  3. קהילה תוססת עם פעילות חברתית ענפה – כאשר אנו דואגים לאירועים ברשת ואירועים במציאות ושואפים להיפגש כמה פעמים בשנה באחד משדות התעופה בישראל.
  4. הדבר הכי חשוב: אנחנו לא שוכחים שאנחנו פה בגלל התחביב. חשוב להנות! מעבר לכל הרצינות והמקצועיות אנחנו דואגים שכל שיעור בקורס יהיה מהנה ושישאיר טעם של עוד.

 

VFS איננה רק הצוות, VFS היא אתם – הטייסות והטייסים לעתיד! האנשים היקרים שנמצאים איתנו כאן כל יום בפעילות ובהשתתפות ראויה לציון לשבח, בפורומים, בתוכנת הדיבור הקהילתית TeamSpeak, בעזרה לזולת, ביחס החברי ובאהבה לתחומי התעופה השונים. בסופו של דבר אלו הם הדברים המיחדים את קהילת VFS מיתר הקהילות, היחס החברי, קבלת האחר, חתירה עיקשת למצוינות מבלי שהדבר יבוא על חשבון ההנאה או על חשבון כבודו של האחר, למידה והבנה שטעויות הן חלק מכל תהליך של למידה, ומעל לכל – תחושת הבית.

כן, VFS היא בית, הבית שלנו, הבית שלכם. זה המקום אליו חוזרים אנשים שהיו בוגרי קורסים גם לפני 4ו-5 שנים. VFS היא לא רק ארגון או גוף – VFS היא משפחה.

0
מחזורי קורס טיס פרטי
0
מחזורי קורס רישיון מכשירים
0 +
בוגרים מאושרים מקצוענים שסיימו את אחד מהקורסים שלנו
0 +
חברים רשומים ב-VFS